10.YIL ÖZEL

Golden Palm Awards

Bu yıl 10’uncusu düzenlenen EMPCLINICS Golden Palm Awards, çok sayıda ünlü ismin katılımıyla gerçekleşti. Büyük çaplı organizasyona sanat, iş, cemiyet ve medya dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Halk oylaması ile ödüllerin sahiplerini bulduğu tören için 264.738 kişi oy kullandı.

Zorlu Center Raffles Hotel’de düzenlenen bu özel gecede ödüller sahiplerini bulurken, etkinlik Orhan Gencebay, Cem Öğretir, Sefo, Erkan Petekkaya ve Gülben ergen gibi sanatçılar ile renklendi. Sanat ve iş dünyasını birleştiren törende Cumhuriyet’in 100. Yılı bir kere daha kutlandı ve Orhan Gencebay’ın Canım Türkiyem videosu, kendisinin sahne performansı ile birlikte son derece keyifli bir seyir sundu.

Ünlü manken/sunucu Ece Gürsel ve ünlü oyuncu Hakan Bilgin’in keyifli sunumu ile gerçekleşen 10. EMPCLINICS Golden Palm Awards’ın kırmızı halı sunuculuğunu Hülya Yenidoğmuş yaptı. Keyifli ve duygu dolu anlara sahne olan akşamdaki özel dans ve semazen gösterileri konuklara görsel şölen sundu.

EMPCLINICS’in birinci yılı, Golden Palm Awards’ın 10 yılı ve Cumhuriyetimizin 100. yılını betimleyen 1-10-100 konseptli pasta kesim seremonisi sonrasında After Party’e geçildi. Sefo ve Anıl Piyancı’nın performansları ise geceye damga vurdu.